Okucie

Roto Nt – system okuć rozwierno-uchylnych do okien i drzwi z drewna i PCV

W systemie okien Lizurej z okuciem Roto NT wszystkie elementy systemu zintegrowane są w zamknięciu centralnym. System zawiera już w wersji podstawowej wysoki poziom zabezpieczeń antywyważeniowych. Zapewnia komfortową obsługę i umożliwia bezproblemową integrację z elektronicznymi i mechanicznymi elementami wyposażenia dodatkowego, np. urządzeniem alarmowym, termostatem i wietrzeniem. Elegancki „srebrny wygląd“ nadaje Roto NT unikalny wygląd.

PIĘKNO MA SWOJĄ WARTOŚĆ

Roto_profilROTOsil to stal o wyjątkowo szlachetnym wyglądzie. Chcąc zaproponować klientom naprawdę wyszukaną stylistykę, nie można nie dostrzec walorów tej wyjątkowo eleganckiej powłoki. Błyszczące okucia to nic szczególnego – ROTOsil natomiast to nowoczesny wygląd matowego srebra, doskonale podkreślający stylistykę „Hightech” systemu Roto NT. ROTOsil da Państwa klientom możliwość indywidualnego stworzenia wyjątkowego wnętrza, zgodnie z potrzebami i duchem czasu.

Jakość, potraktowana nie tylko powierzchownie. ROTOsil poza wyglądem wprawia w zachwyt swoją trwałością.
Specjalny proces uszlachetniania galwanicznego opracowywany był przez długie lata prac badawczych.
Osiągnięcie, które może Państwu zaoferować wyłącznie lider branży.

 

OKNA O RÓŻNYCH KSZTAŁTACH

Okucia Roto NT stosować można do okien najróżniejszych rozmiarów i kształtów – nawet bardzo małe okna nie stanowią tu problemu.

Schematy

 

MIKROWENTYLACJA W STANDARDZIE

mikrowentylacja

Opracowany zupełnie na nowo zaczep do mikrowentylacji Roto NT składa się tylko z jednego elementu na ościeżnicy, który można zamontować również na gotowym oknie. Szybki i najprostszy z możliwych montaż bez użycia jakichkolwiek szablonów: wystarczy przykręcić element obok zaczepu narożnika.

 

 

BLOKADA BŁĘDNEGO POŁOŻENIA KLAMKI

blokada
Blokada błędnego położenia klamki
Zintegrowany podnośnik umożliwia najazd skrzydła na ramę zawsze na tym samym poziomie i zapobiega jego obwieszaniu się po stronie klamki; blokada błędnego położenia klamki natomiast wyklucza błędy obsługi okna.

ROLKI RYGLUJĄCE

ROLKI_RYGLUJ_CE_1 ROLKI_RYGLUJ_CE_2
Każdy z trzech rodzajów rolek charakteryzuje się zoptymalizowanymi własnościami mechanicznymi oraz możliwością prostej regulacji.
Dzięki identycznej osi otworów pod wkręty można łatwo i szybko wymienić zaczepy podstawowe na pełne zaczepy antywyważeniowe (oś 13 mm dla okien drewnianych).

 

OKUCIA ANTYWŁAMANIOWE W TRZECH STANDARDACH

ZNAJDŹ RÓŻNICĘ Roto NT Designo

Właściciele pięknego domu mają na ogół wysokie wymagania w odniesieniu do estetyki okien. Zgodnie z obecnymi trendami im mniej widoczny jest „mechanizm” okna, tym ładniej. Zawiasy i inne elementy okucia mogłyby zakłócać harmonię i minimalizm formy okna. W tej dziedzinie Roto NT Designo wyznacza nowe standardy.

ZNAJDZ_RO_NIC

 

OKNA DO POKOJU DZIECI Roto TiltFirst

Okno do pokoju dziecka z zabezpieczeniem przed niepowołanym otwarciem: