Zamek


Jednym z zabezpieczeń antywłamaniowych jest zamek listwowy hakowy firmy ROTO® z podwójną wkładką cylindryczną. Podstawową wersją jest zamek listwowy hakowy plus blachy zaczepowe. Opcją podwyższającą antywłamaniowość drzwi jest stosowanie zamka listwowego hakowego plus listwa zaczepowa metalowa. Nowością jest zamek elektrycznie zamykany ze sterowaniem elektronicznym. Zamek można otwierać np. przy pomocy: pilota, klawiatury, karty lub czytnika linii papilarnych. Można go zintegrować z systemem alarmowym, bram garażowych, itp.

Mechaniczne zamki wielopunktowego ryglowania do drzwi zamykane kluczem we wkładce

Roto Doorsafe C to mechaniczny zamek wielopunktowego ryglowania do drzwi wejściowych oraz do drzwi ewakuacyjnych i antypanicznych wg normy DIN EN 179 lub 1125, w którym zamek główny i rygle dodatkowe zamykane są kluczem we wkładce. Wyjątkowe ryglowanie łączone, składające się z klinowo wyprofilowanego haka oraz bolca w najbardziej zaawansowanej technicznie generacji zamków Roto DoorSafe sprawia, że każde drzwi wejściowe zamykają się szczelnie i zawsze niezawodnie chronią przed upałem, wiatrem i niepogodą oraz dostępem nieupoważnionych osób.

Akcesoria do drzwi automatycznych

W dowolnych drzwiach możemy zastosować zamek elektromechaniczny, którym można sterować za pomocą:

Czytnik-linii-papilarnych-do-drzwi-1-768x395 (1)

Czytniki INSIDE w drzwiach

Czytnik linii papilarnych, klawiatura, Rfid, Bluetooth, pilot można zintegrować ze wszystkimi rodzajami drzwi i podłączyć do wszystkich zamków i elektrozaczepów.

BioKey_produkt_FP
Czytnik linii papilarnych

BioKey_klawiatura-165x300
Klawiatura z kodem

Otwieranie-drzwi-na-kartę-RFID-166x300
RFID

Bluetooth-165x300
Bluetooth&Code

pilot
Pilot Roto

 

Aprobata
Aprobata techniczna na zamek

Deklaracja
Deklaracja zgodności